بیست و ششمین نمایشگاه کتاب تهران

نمایشگاه کتاب تهران
ثبت نام کارت الکترونیکی یارانه‌ای کتاب بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران

یست و ششمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از تاریخ 11   لغایت 21 اردیبهشت ماه 1392 در مصلی بزرگ امام خمینی  برگزار می گردد.

با مراجعه به سایت www.tibf.net  می توانید ثبت نام نمایید.

مواردی که باید اعضای محترم هیات علمی و دانشجویان محترم اطلاع داشته باشند به شرح ذیل می باشد.

 کارت الکترونیکی یارانه ای کتاب صرفاً ویژه دانشجویان دانشگاهها و مراکز آموزش عالی و طلاب است. زمان ثبت نام از 1392/01/26 تا 1392/02/06 از طریق سامانه ثبت نام کارت الکترونیکی یارانه ای کتاب به آدرس TIBF.NET است. زمان توزیع کارت از تاریخ 1392/02/07 شروع می شود. متقاضیان برای دریافت به شعب منتخب بانک صادرات  که اسامی آنها در این سامانه ذکر شده است مراجعه کنند. مدارک لازم هنگام دریافت کارت یارانه کتاب عبارتند از کارت دانشجویی یا طلبگی معتبر و کارت ملی و شماره رهگیری ثبت نام در سامانه یارانه پرداختی برای خرید کتاب از بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران است و تاریخ اعتبار مبلغ موجود در کارت ها از 1392/02/11 لغایت 1392/02/21 پایان روز کاری نمایشگاه می باشد. اعتبار موجود در کارت ها فقط از طریق دستگاههای کارت خوان داخل نمایشگاه قابل استفاده است. اعتبار موجود در کارت ها 500 هزار ریال است که 250 هزار ریال آن به عنوان یارانه کتاب توسط معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و معادل آن نیز توسط شخص دریافت کننده کارت پرداخت می شود. هر دانشجو مجاز به دریافت یک کارت الکترونیکی یارانه ای کتاب است.

لازم به ذکر است ، در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران 92 بخش ارزی لاتین وجود ندارد و هیچ بن کارت لاتینی ارائه نمی گردد. و فقط خرید ریالی  منابع غیر فارسی در غرفه های ریالی بر اساس نرخ ارز رایج ارئه می گردد. که ارقام ارائه شده مشمول تخفیفهایی بین 20 تا 40 درصد از  طرف ناشرین می گرد.د

/ 0 نظر / 33 بازدید